Duarve bëni nëse kërcejnë Dhimbje me ngulje në këmbët e majtë

Kam artriti


Jam 29 vjeçe dhe ka 4 muaj qe jam bere nene per here te pare. Kur kam qene vajze kam pasur simtoma te dhimbjeve te kyçeve qe zgjatnin per pak dit dhe largoheshin. Pershendetje kam 3 jav qe me rri shputa e kembes e enjtur kam dhimbje kam mbajtur akull ne kembe po prap me eshte enjtur Reply to this comment.
( VIDEO) Moderatorja e njohur Anjeza Maja ka qenë së fundmi. Hi admin desha me tpyet se me kan then se dhe uthulla e qershis esht e mire dhe e rushit= venes se kuqe organic red wine vinegar kurse uthullen e molles e perdor organic apple cider vinegar filtred unpasteurized esht e tejdukshme por esht organike e kam ble njeher uthull molle nuk ishte organike por ishte e eret dhe shum e trash sme pelqente fare. Kam artriti. Moderatorja shqiptare befason me deklaratën: Ka krizë meshkujsh, nuk kam dhënë kurrë një puthje.Makina për trajtimin e artritit shesine