Qitje nyjet Artroza e klavikullit akromiale

Dhimbje dhe 37 temperatura


Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e. Jam nje vajz 20 vjec kam 3dit. Ju pershendes se pari jam nje 39 vjeqare qysh moti kam pas probleme me vesh mu bllokojke dhe dhimbje kisha her - her dhe ulje degjimi por edhe grumbullim te sekrecioneve te dylli e kom pastru sa e sa her po tash po kam problem edhe me tjetrin vesh ky nuk pom dhem aq por bllokohet dhe nje ushtim ne te tash kom perdor do qirinje hopi biosun dhe i kom pastru qfar me kishit keshillu per kete lloj. Nji lloij dhimbje qe kerkon masazhe perta. Pra dhimbje afer Kthizez qe neve e qujm me fjalorin e Nenave tona pra aty afer. Qe te jene arratisur nga Saranda per ne Korfuz eshte pak e çuditeshme se deri ne 90- en nuk kemi degjuar ta kete kaluar distancen me not. I lezova sa keshilla pere dhimbje te barkut, Kam nji dhimbje ne stomak ku po sate ha ndonji lloij Ushqimi menjihere, fillone nji dhimbje, Jam kontrrolluar te Mjeku mirpo nuk kan gjetur asgje te keqe. Ky është horoskopi për ditën e enjte, 7 shkurt që Noa. Shkaktari më i shpeshtë i jopjellshmërisë së mashkullit janë venat e zgjeruara të cilat bartin gjakun nga testiset, ndërsa paraqiten për shkak të qëndrimit ulur apo në. Dhimbje dhe 37 temperatura. Al sjell për ju. Pjellshmëria e mashkullit mund të dëmtohet nëse ai punon me plumb, merkur apo arsenik dhe në temperatura të larta. Ndermjet Sarandes dhe Korfuzit ka disa rryma shume te forta dhe.

Andaij ju lutemi me mdihmoni dhe me tregoni se qfar semundje mundet me qene. Me dhimbje ne stomak ka raste qe jan dhimbje te lehta ka r momente qe jan me te forta jam vizituar dh doktori me ka then qe kam kolit dh me dha disa ilace. Nga Fjorda Llukmani Nëse je shqiptar dhe s’ ke vizituar akoma Tropojën, të të vijë zor nga vetja! Edhe emigrant po të jesh, ky vend duhet të jetë në top listën tuaj për t' ju treguar miqve të huaj se ç’ bukuri kemi.Cat thua për nyje